Cześć! Nazywam się Filip i jestem młodym, pełnym energii i zaangażowania studentem filologii angielskiej. Jestem również nowym lektorem w szkole Anglomania, co dla mnie jest wielkim zaszczytem i możliwością realizacji moich marzeń. Od zawsze interesowałem się językiem angielskim i jego różnymi aspektami. Uwielbiam rozmowy na wszelakie tematy, a robiąc to po angielsku czuję się naprawdę spełniony. Fascynuje mnie możliwość poznawania różnych kultur i tradycji poprzez porozumiewanie się w ich języku.

Jako student filologii angielskiej jestem nie tylko pasjonatem języka, ale również badaczem i nauczycielem. Chcę przekazać swoją wiedzę i umiejętności ucząc innych. Moim celem jest stworzenie otwartej i inspirującej atmosfery w sali lekcyjnej, w której wszyscy uczestnicy będą czuć się swobodnie i komfortowo, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności językowe. Jestem pełen kreatywności i marzeń, które chcę zrealizować, zarówno jako student, jak i lektor. Cieszę się na możliwość poznania i współpracy z nowymi uczniami, ponieważ wiem, że każda lekcja to nowa okazja do wzajemnego uczenia się i odkrywania nowych rzeczy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nauki języka angielskiego lub potrzebujesz wsparcia w tej dziedzinie, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Razem możemy osiągnąć wiele i wspólnie rozwijać nasze umiejętności językowe!

- LEKTOR W SZKOLE JĘZYKOWEJ ANGLOMANIA

Filip

Cześć! Nazywam się Natalia i jestem osobą bardzo kreatywną i żywiołową. Wszystko, czym się zajmuję, robię z pełnym zaangażowaniem - zawsze daję z siebie 100%. Mam również duże doświadczenie, pracując w swojej dziedzinie przez 11 lat. Jednym z moich największych zainteresowań jest praca z dziećmi. Uwielbiam spędzać czas z nimi i pomagać im w ich rozwoju.

Znam sześć języków, ale angielski jest mi najbardziej bliski ponieważ mam przyjemność używać go zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Jestem dumna ze swoich umiejętności, ale zawsze szukam sposobności do dalszego rozwoju. Dlatego stale poszerzam swoje horyzonty i staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z moim zawodem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w czymkolwiek, z przyjemnością Ci w tym pomogę!

Joanna

WASZE OPINIE

ul. Wyszyńskiego 14, Kostrzyn nad Odra

Masz pytanie?

Skontaktuj się z Nami.

Copyright 2023. ANGLOMANIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Treść wiadomości

Administratorem Państwa danych osobowych jest Anglomania Szkoła Językowa, Wyszyńskiego 14, 66-470, Kostrzyn nad Odrą, NIP: 5993108158. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana — dziękujemy!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

O NAS - POZNAJMY SIĘ

- WŁAŚCICIELKA SZKOŁY JĘZYKOWEJ ANGLOMANIA

JEŻELI SZUKASZ EKSPERTA, który będzie inspirować, angażować i motywować Cię do osiągnięcia sukcesu w nauce języka angielskiego, to jestem nauczycielem, na którego możesz liczyć. Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłej i efektywnej nauki języka angielskiego razem ze mną!

Moje zajęcia są nie tylko angażujące, ale także kompleksowe. Staram się, aby każdy student był zaangażowany w 100%, wykorzystując różnorodne metody i techniki, które dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Wierzę, że prawdziwe efekty nauki można osiągnąć tylko poprzez pełne zaangażowanie i aktywne uczestnictwo.

Nazywam się Joanna Skałba-Tąkiel i jestem nauczycielką angielskiego z 13-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Od samego początku mojej kariery, pasja do edukacji i fascynacja językiem angielskim napędzają mnie do stworzenia niezapomnianej przygody z nauką dla moich uczniów.

- LEKTORKA W SZKOLE JĘZYKOWEJ ANGLOMANIA

Natalia